Hizmet Sözleşmesi

Satın almadan önce mağazanın politikasını okuyun.

1. Kabul edilen ürünler iade edilemez.
2. Tüm ürünlerin bir saatlik garantisi vardır. (Ürün bu süreden sonra değiştirilemez.)
3. Garanti, hesabın geçerliliğini ve ürün açıklamasının doğruluğunu kapsar.
4. Mağaza herhangi bir hesap faaliyetinden sorumlu değildir.
5. Şifre değiştirildikten sonra hesaplar değiştirilemez.
6. Satıcı, hesapların nasıl kullanılacağına dair herhangi bir rehberlik sağlamaz. Yalnızca nasıl kullanılacağını biliyorsanız bir hesap satın alın. Bir şey satın alırsanız ve nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız geri ödeme yapılmayacaktır.
7. Teknik destek ve tüm sorunların/taleplerin çözümü için yanıt süresi 24 saate kadardır. (Günün saatine bağlı olarak; tatillerde/hafta sonları bekleme süresi uzayabilir.)
8. Mağazamızdan ürün satın aldığınızda, satın alma anını, para transferi zamanını, ürünü indirme ve kontrol etme anını videoya kaydetmeyi kabul edersiniz, böylece hesaba erişimle ilgili sorunlar olması durumunda biz size hızlı bir şekilde değiştirme veya geri ödeme sağlayabilir. Video, satın alma sırasındaki verilerin yanlış olduğunun tek kanıtıdır. Bandicam programı ile kayıt edebilirsiniz. Dondurulmuş kareler ve görünür bir fare imleci olmayan tam ekran video gereklidir. Aksi takdirde, öğe değiştirilmeyecektir! Videoyu kaydedemiyorsanız, ürün ön kontrolü için web sitesinde listelenen kişiler aracılığıyla satıcıyla iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir video düzenleme, mağaza lehine bir karara yol açacaktır.
9. Mağazadan maliyeti 10 dolardan fazla olan bir şey satın alırsanız, sorununuzu hızlı bir şekilde çözmenize yardımcı olacak bir video çekin.
10. Satın alma işleminden sonra sizin hatanız nedeniyle geçersiz hale gelen hesaplar değiştirilmeyecektir.
11. Kripto para cinsinden ödeme ücrete tabidir. Tam ödeme yapmadıysanız, ürünler otomatik olarak verilmeyecektir ve mağazanın destek servisiyle iletişime geçmelisiniz.
12. Geçersiz %10'u aşarsa, mağazanın Satın Al düğmesine tıkladığınız andan itibaren video isteme hakkı vardır. Herhangi bir video düzenleme, mağaza lehine bir karara yol açacaktır.
13. Satılan hesaplara yapılan işlemlerden mağaza sorumlu değildir.
14. Satın alınan geçerli hesap(lar)a erişim veya engelleme meydana gelirse değiştirme yapılmayacaktır.
15. Birden fazla hesap satın aldıktan sonra, hesap üzerinde herhangi bir işlem yapmadan önce satın alınan tüm hesapların geçerliliğini kontrol edin.
16.Alıcı satın aldığı ürünü kullanmayı bilmiyorsa iade hakkı yoktur.
17. Hesaplar iade edilemez; bunun yerine, yalnızca diğer kurallara uyulması koşuluyla değiştirilebilirler.
18. Twitter hesabı ile gelen mail hesabı bloke edilebilir - satış anında çalışmıyor, çalışmayan mailden mağaza sorumlu değildir, garanti sadece hesabın geçerliliği üzerinedir.
19. Hesap, yalnızca AUTH TOKEN geçerliyse garanti edilir.
20. Ürünümüzle ilgili yapılan işlemlerden sorumlu değiliz.
21. Müstehcen dil, hizmet reddi nedeni olabilir.
22. Kurallar herhangi bir zamanda önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.
23. Kuralların cehaleti sizi sorumluluktan kurtarmaz.

Herhangi bir ürünü satın alarak, bu kuralların tamamen farkında olduğunuzu ve bunlara uymayı kabul ettiğinizi kabul etmiş olursunuz!

İletişime Geç